Tonergy съвместима Тонер Касета Compatible Toner Cartridge HP 35A 36A 78A 85A CE285A/CB435A/CB436A/CF278A Black, Extra High Capacity 7k
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : CE285XL/CB435XL/CB436X/CF278XL
  • : Тонер касети
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
ТИП: Тонер за принтер - черен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 35AHP 36AHP 78AHP 85ACE285ACB435ACB436ACF278A
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: Extra High Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 7000